:

Szerző: bzd

2000. november 5. 18:09

Új hazai rekord: AMD Athlon @ 1260MHz!

Ordasi mestert és 1200MHz-es Celeronját taszította le a képzeletbeli trónról James és eredetileg 1000MHz-es AMD Athlon "Thunderbird" processzora:

Az egészben az a legszebb, hogy a proci léghűtéssel, feszültségemelés nélül képes erre! Most biztosan azt gondoljátok, hogy egy alapból 1000MHz-es prociért hatjegyű összeget kell kicsengetni. Nos, az AMD és az Intel árháborújának köszönhetően egy 1000MHz-es Thunderbird nettó ára már 76000Ft körül mozog, ami elég meglepő, ha figyelembe vesszük, hogy pár hónapja még 1000-1200 Dollár között mozgott az áruk. Hab a tortán, hogy a proci megy 1312MHz-en is, de a léghűtés már nem képes megbírkózni a feladattal.


Kattints a képekre!

Áprilisi, minden munkavállaló számára kötelező, laza jogi hallgatmányunk után itt a második, befejező rész. Nem kell megijedni, informatív és hasznos lesz ez is! Ennyi a minimum, amit munkavállalóként illik tudnod.

a címlapról

PEBBLE

2

Végleges az új Pebble órák dizájnja

2025. augusztus 15. 12:30

A márka visszakapta saját nevét, így Core 2 Duo helyett Pebble 2 Duo, a Core Time 2 helyett pedig Pebble Time 2 néven érkeznek az új órák, és véglegesek a specifikációk is.