:

Szerző: Bodnár Ádám

2004. augusztus 3. 15:11

Új vezérigazgató az IBM Magyarországi Kft. élén

Paál Péter
Paál Péter
A mai napon Paál Péter vette át az IBM Magyarországi Kft. vezérigazgatói posztját. Paál Dietrich Rössnert követi a tisztségben, aki három éves megbízatásának lejártával az IBM bécsi regionális központjában folytatja pályafutását.

Paál Péter tíz éve az IBM munkatársa, a villamosmérnök végzettségű szakember 2001 óta a cég bécsi irodájában dolgozott az IBM Global Services szolgáltatási üzletágnál, míg korábban a közszférából származó ügyfelekért felelt. Korábban távközlési, szoftverfejlesztő vállalatoknál és kutató intézményeknél tevékenykedett. Egyetemi és doktori végzettségét a Budapesti Műszaki Egyetemen szerezte, üzleti tanulmányit az Open University Business School-on folytatta.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.