:

Szerző: Ady Krisztián

2004. március 19. 12:21

Nagyobb felbontású kijelzőt támogat a következő Windows Mobile frissítés

A CNET fejlesztői megjegyzésekből szerzett, Microsoft által meg nem erősített információi szerint a Microsoft a jövő héten jelenti be Windows Mobile operációs rendszere következő nagyobb frissítését. A Windows Mobile operációs rendszer számos kéziszámítógépben és telefonben biztosítja a különböző funkciókat.

A CNET fejlesztői megjegyzésekből szerzett, Microsoft által meg nem erősített információi szerint a Microsoft a jövő héten jelenti be Windows Mobile operációs rendszere következő nagyobb frissítését. A Windows Mobile operációs rendszer számos kéziszámítógépben és telefonben biztosítja a különböző funkciókat.

A Windows Mobile 2003 Second Edition néven ismert frissítés legnagyobb újdonsága mindenképpen a VGA felbontású, 640 x 480 pixeles kijelzők támogatása lesz, melyet jelenleg még nem használhatnak a gyártók windowsos készülékeikhez. A Windows CE .Net alapokra épülő operációs rendszer természetesen számos más fejlesztést is tartalmaz majd.

A CNET értesüléseit támasztják alá a gyártóktól szerzett információk is: a Toshiba például már most közölte, hogy ingyen biztosítja a frissítést ügyfeleinek. A hannoveri CeBIT-en az Asus egy Windows 2003-alapú kéziszámítógépet is bemutatott, mely VGA felbontású kijelzővel rendelkezik, bár nem ismert, hogy ez a tenyérgép pontosan milyen verziójú operációs rendszert futtat.

A Microsoft tavaly júliusban mutatta be Windows Mobile 2003 operációs rendszerét, melyet azóta már frissíteni kellett, többek között a Windows Messenger szolgáltatás protokollváltása miatt. A Microsoft a jövő héten fejlesztői konferenciát rendez San Franciscóban, melyen Bill Gates, Bill Gates, a Microsoft igazgatótanácsának elnöke is beszédet tart majd.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.