:

Szerző: Ady Krisztián

2003. május 14. 15:01

Képeket tett elérhetővé az új MSN Messengerről a Microsoft

[News.com] A Microsoft MSN részlege újabb részleteket árult el a cég azonnali üzenetküldő alkalmazása, az MSN Messenger következő, 6-os verziójáról. A nyáron megjelenő szoftverről képeket is közzétett a Microsoft. Az új verzió jelentősen fejlettebb hang- és képátviteli szolgáltatásokat nyújt majd.

[News.com] A Microsoft MSN részlege újabb részleteket árult el a cég azonnali üzenetküldő alkalmazása, az MSN Messenger következő, 6-os verziójáról. A nyáron megjelenő szoftverről képeket is közzétett a Microsoft. Az új verzió jelentősen fejlettebb hang- és képátviteli szolgáltatásokat nyújt majd.

A Microsoft két legerősebb ellenfele az azonnali üzenetküldő szolgáltatások terén az AOL Time Warner és a Yahoo. A vállalat először márciusban hozta nyilvánosságra a programmal kapcsolatos terveit, a hétfői képek nyilván az érdeklődés fenntartását szolgálják. A Microsoft tájékoztatása szerint pillanatnyilag 100 millió egyedi felhasználója van az MSN Messengernek egy havi időintervallumot tekintve.

A feljavított hang- és videoátviteli szolgáltatások mellett a Microsoft videokonferenciát és többszereplős játéklehetőséget is beépít majd a szoftverbe. Ezek az új szolgáltatások már megtalálhatók más, konkurens IM (azonnali üzenetküldő) szolgáltatásokban.

A Microsoft elsősorban az otthoni felhasználók számára bővíti, fejleszti az MSN Messenger-t. A Windows Messenger -- mely a Windows XP operációs rendszer alapvető része -- főként üzleti funkciókat, például állománymegosztást és közös munkatáblát nyújt a felhasználóknak.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

5

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.