:

Szerző: Ady Krisztián

2001. október 1. 19:23

Kapható az AOpen új CD-újraírója

Az AOpen új CD-újraírója a világ egyik leggyorsabb készüléke. A CRW2440 típusjelzésű egység a jelenlegi leggyorsabb, 24x-es sebességű írásra képes. Ezzel az írással kevesebb, mint 3,5 perc alatt el lehet készíteni egy normál méretű lemezt.

Az AOpen új CD-újraírója a világ egyik leggyorsabb készüléke. A CRW2440 típusjelzésű egység a jelenlegi leggyorsabb, 24x-es sebességű írásra képes. Ezzel az írással kevesebb, mint 3,5 perc alatt el lehet készíteni egy normál méretű lemezt.

Az elkészült lemezek hibamentességéről a JustLink és JustSpeed technológiák gondoskodnak. A JustLink a puffer kiürüléséből adódó hibákat képes megszüntetni, a JustSpeed pedig a lemez különböző területein szükséges eltérő írási sebességet korrigálja: a fix sebességű írással szemben ez kevesebb javítandó hibát eredményez.

A megvásárolt készülékhez egy-egy próbalemezt is kapunk a maximális sebességet kipróbálandó: egy 24x-esen írható CD-R és egy 10x-esen újraírható CD-RW adathordozót mellékel a cég.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.