:

Szerző: Bodnár Ádám

2001. július 18. 12:27

Képek a Toshiba új kézigépéről

A Toshiba hétfőn mutatta be Genio névre hallgató kéziszámítógépét, amely eleinte csak Japánban lesz kapható. A Windows for Pocket PC operációs rendszerrel működő készülékről sikerült végre képeket találnunk, ezeket szeretnénk megosztani olvasóinkkal.

A készülék két kivitelben lesz kapható: az 1 GByte kapacitású IBM MicroDrive-val ellátott változat szeptember végén kerül az üzletek polcaira, a MicroDrive nélküli kivitel pedig már augusztus 20-án kapható lesz - persze kizárólag Japánban.

A Genio nem lesz olcsó, mondhatni kifejezetten drága lesz. Az alapváltozat 560 dollárba kerül, az IBM MicroDrive-val szerelt kivitelért pedig 880 dollárt kell fizetni.

Október 13-án 6 alkalmas, 18 órás CI/CD alapozó képzést indítunk. Az élő képzések órái utólag is visszanézhetők, és munkaidő végén kezdődnek.

a címlapról

roszkoszmosz

10

Saját Starlink-riválist indít Oroszország

2025. szeptember 17. 13:43

Az első indítások idén év végén jöhetnek, 2035-re valósulhat meg a teljes, országos lefedettség, beleértve az Észak-sarkvidéket.