:

Szerző: roberto

2001. július 8. 22:12

GNOME-hírek: gnome-games 1.4.0.2, eel 1.0.1 és librsvg 1.0.1

GNOME[LinuxToday, LinuxProgramming] A GNOME-függő linuxosok figyelmébe ajánljuk a gnome-games csomag friss kiadását, amelyben jórészt hibajavítások történtek. A következő verzió egyébként izgalmasabbnak ígérkezik, ugyanis a játékok teljesen gdk-pixbuf-alapúak lesznek és -- ha nem lesz elég tiltakozó levél -- akkor kikerül majd a csomagból a gturing és a scottfree.

Két, a Nautilus működéséhez szükséges lib frissült a napokban. Az új, 1.0.4-es Nautilus működik ugyan az eggyel régebbi verziókkal is, de a hibajavítások miatt érdemes frissíteni. A eel 1.0.1 és a librsvg 1.0.1 az ftp.gnome.org-ról tölthető le.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.