:

Szerző: Bodnár Ádám

2000. március 3. 18:59

Playstation 2 mánia Japánban

Tokió Akihabara negyedében nagyon sok a szórakoztatóelektronikai cikkeket árusító bolt. A város ezen részében már szinte mozdulni sem lehet a Sony új játékgépére őrülten várók táborától. A szombati megjelenésre már hét eleje óta készülő elvakult rajongók közül nem egy már a hét eleje óta az üzletek előtt sátorban vagy hálózsákban alszik. A Sony az első két napban legalább egymillió készülék eladását tervezi, ám a felmerülő óriási keresletet lehet, hogy nem tudja majd kielégíteni. Ezért elképzelhető, hogy a PSX2 már a megjelenés első hetében hiánycikk lesz. [ZDNet]

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

3

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.