:

Szerző: Bodnár Ádám

2000. március 28. 21:54

Bugos software a Nokia 7110 telefonokban

Az egyik legnépszerűbb WAP-böngészővel ellátott mobiltelefon, a Nokia 7110 2500 példányát küldte vissza az angol Vodafone mobilszolgáltató a gyártó céghez, ugyanis több hibát is találtak a telefon software-ében. A készülékeket még értékesítés előtt tesztelték, ekkor kerültek felszínre a hiányosságok, amelyek főként a telefon legvonzóbb képességét, azaz a WAP-böngészést érintik. A tesztelők elmondása szerint a kapcsolatteremtés, a navigáció és az oldalak megjelenítése egyaránt nagyon lassú volt. Több más mobilszolgáltató is észlelte a hibát, és a Nokia vállalta, hogy frissíti a software-t a hibás készülékekben. [The Register]

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.