:

Szerző: bzd

2000. október 21. 23:54

Duron 600@1100: Sisoft Sandra 2000 tesztek

Kánási Tamás olvasóm küldött egy kis ízelítőt a fontosabb Sandra2K tesztekből, melyet léghűtéssel 1100MHz-en szaladgáló rendszerén készített.

Viszonításképp egy szintén 1100MHz-es Thunderbird eredményei. Megjegyezném, hogy a teszt különösebben nem cache-függő és volt néhány MHz különbség a T-bird javára.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

0

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.