:

Szerző: mz

2000. október 17. 21:21

A hp 100 kamerás programja

A hp világszerte 100 embert választott ki, mindegyikükhöz eljuttatott egy-egy digitális fényképezőgépet és egy nyomtatót - illetve aki kérte, kapott egy PC-t is. A cég nem kért mást cserébe, csak annyit: mindenki készítse a lehető legtöbb képet, alkosson, találjon ki új dolgokat, ahogy a hp jelszava is hirdeti.

Az eredmény magáért beszél, érdemes ellátogatni a www.hp.com/100cameras címre, és megnézni néhány fotót az elkészültek közül - a gyűjtemény a továbbiakban még bővül. Sajnos hazánkban vélhetően nem sokan rendelkeznek a képek böngészéséhez megfelelő sávszélességgel, és technikailag sem találunk semmi mellbevágót, ám elleshetünk néhány eredeti ötletet.
A cég a programmal is szeretné bizonyítani, hogy a digitális technika utolérte a hagyományost, illetve azzal egyenértékű megoldást jelent a művészek vagy mindennapi felhasználók számára.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.