Szerző: surmo

2000. július 18. 02:41

A Gamespy cikke a linuxról

James Hills kétrészes cikket jelentetett meg a Gamespy-n. Az első részben a saját tapasztalatait írja le a linuxos közösségről, a másodikban pedig egy helyzetjelentést olvashatunk a linux, mint játékplatform állapotáról. Igaz, kicsit érdekesen kategorizál, helyenként vitatható is, de sok igazság van bennük és több olyan témáról is szó esik, amik még sokat fognak szerepelni a hírekben.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 2. 05:33

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.