Szerző: mz

2000. július 17. 23:59

Kijavították a Gateway gépeiben a hibát

A Gateway folytatja 1 GHz-es Select modelljeinek szállítását, miután a cég emberei sikeresen izolálták és megoldották a számítógépeknél jelentkező hibákat. Az 1 GHz-es AMD Thunderbird processzorokat használó konfigurációk ennek ellenére a gépek nem lesznek azonnal elérhetők, a cég először elmaradt rendeléseinek teljesítésére koncentrál.
A cég szóvivője szerint igyekeznek tőrődni az eddig türelmesen várakozó ügyfelekkel - ez mindenesetre kedves gesztus.
A hónap elején a cég a Thunderbird processzorokat klasszikus, nem integrált gyorsítótárral felszerelt Athlon chipekkel kényszerült helyettesíteni. A vállalat elmondása szerint a felfedezett hiba lefagyásokhoz vezethetett, okát az alaplapban vagy a tápellátásban vélték felfedezni. A probléma most megoldódni látszik: a hibás az alaplap volt; ám a hibáról bővebbet nem tudni.
a címlapról

money

9

Mire költ egy kiberbűnöző?

2025. május 30. 10:30

Lamborghini? Kacsalábon forgó palota? Bitcoin? Kutyakozmetika? Ebben a weeklyben az illegálisan megszerzett vagyon nyomába eredünk.