:

Szerző: Bodnár Ádám

2000. május 17. 21:42

A Samsung rákapcsol az RDRAM-gyártásra

A Samsung jelenleg havi kétmillió RDRAM-modult állít elő üzemeiben. A vállalat szeretné fokozni a termelést és a továbbiakban havi háromillió példányt produkálni.

Valószínű, hogy az ügy hátterében az i820+MTH bukása áll, ugyanis elképzelhető, hogy sokan kénytelen-kelletlen áttérnek az RDRAM használatára, azt pedig valakinek elő kell állítani. Mindeközben az NEC egyre inkább visszafogja a Rambus modulok gyártását, a Micron pedig a DDR SDRAM felé kacsingat.

November 19-én, szerdán "AZ AI ENGINEERING ALAPJAI 2025" címmel ONLINE képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

seo

1

Vizsgálják a Google-t a parazita SEO miatt

2025. november 14. 13:58

Az Európai Bizottság versenyjogi vizsgálatot indított, mert felmerült, hogy a cég új spamszabályzata ártott számos európai médiaszolgáltatónak.