Abit KA7
A Cool-it rovatban beszámoltam az első Abit KA7-es tapasztalataimról, eléggé "overclocker" szemszögből nézve a dolgokat. Érdemes elolvasni!
$$$
02026. június 19. 14:05
A szervezeteknek már egyáltalán nem mindegy, mennyi az annyi.cancel
02026. június 19. 09:26
Jön a kötelező online elállási felület, nem csak a webshopokban.eker
42026. június 18. 13:53
De megjelentek új nevek is a listán, ahogy eltűntek régiek is.