Szerző: roberto

2002. május 28. 20:56

Hamarosan érkezik az új Slackware Linux

Slackware[Slackware.org] Tegnap megjelent a Slackware Linux 8.1-es verziójának első kiadásra jelölt változata (RC1). Az utolsó Slackware csaknem egy éve, 2001 júniusának végén jelent meg, és várhatóan az idén júniusban sem maradunk friss Slackware terjesztés nélkül. Pillanatnyilag meglehetősen nehéz bejutni a hivatalos Slackware FTP site-ra, ahonnan a friss összeállítás tölthető le (ftp.slackware.com), de a hírek szerint a 8.1-es lesz az eddigi legjobb Slackware Linux, többek közt a Mozilla 1.0 rc3-as verzióját, a KDE grafikus környezet legújabb, 3.0.1-es verzióját és a GNU Compiler Collection 3.1-es verzióját is tartalmazni fogja.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 4. 04:07

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.