Szerző: Bodnár Ádám

2002. május 2. 15:06

Todd Bradley lett a Palm hardverekért felelős részlegének elnöke

A Palm Todd Bradley működésért felelős vezérigazgatót nevezte ki a hardverekkel és szoftvertermékekkel foglalkozó Solutions Group elnökévé.

A Palm Todd Bradley működésért felelős vezérigazgatót nevezte ki a hardverekkel és szoftvertermékekkel foglalkozó "Solutions Group" elnökévé.

A Palm Solutions Group a Palm kéziszámítógépekkel, a rájuk írt szoftverekkel és bővítési lehetőségekkel foglalkozik. A vállalat második része, a PalmSource a Palm OS operációs rendszer fejlesztéséért és licenceléséért felelős.

A 43 éves Bradley 2001 júniusában került a Palmhoz, előtte a Gatewatnél, a GE Capitalnél, a Dunn and Bradstreetnél és a Federal Expressnél dolgozott. Diplomáját üzemgazdaságból szerezte.

Jól értesültek tudni vélik, hogy a Palm a jövőben teljesen önálló vállalattá szervezné a PalmSource részleget. Egyesek már az új vállalat igazgatótanácsának tagjait is ismeni vélik.

Csatlakozz partnerprogramunkhoz, mi pedig ajánlunk ügyfeleinknek, ezenkívül egyedi kedvezményeket is adunk webhosting csomagjainkra. Próbáld ki ingyenesen az Aruba Cloud-ot, most 40 ezer forint értékű vouchert adunk!

a címlapról