:

Szerző: Bőle György

2000. április 21. 12:51

Csúsznak a Celeronok

Termeléskapacitási problémák miatt az Intel két hónappal elhalasztotta a 633 MHz-es és a 667 MHz-es Celeronok megjelenését. A proceszorok debütálása előreláthatólag június végére csúszik, és a "Celeron 700 - Coppermine 933 párossal" egyidőben fognak megjelenni.
Gyártóhoz közeli források szerint a csúszás nem érinti a 700MHz-es mobil Pentium III és az 550MHz-es mobil Celeron jövő hétre tervezett kijövetelét.
[Forrás]

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.