:

Szerző: Ady Krisztián

2002. február 25. 22:19

Új Windows XP meghajtóprogram a Hercules KYRO alapú kártyáihoz

A Hercules FTP szerveréről letölthető, 1.05.15.0020 verziószámú meghajtóprogram annyira friss, hogy semmit sem tudunk róla. Sem a javítások, sem az újdonságok listája nem ismert, a Hercules oldalán sem található róla semmilyen érdemleges adat.

A Hercules FTP szerveréről letölthető, 1.05.15.0020 verziószámú meghajtóprogram annyira friss, hogy semmit sem tudunk róla. Sem a javítások, sem az újdonságok listája nem ismert, a Hercules oldalán sem található róla semmilyen érdemleges adat.

A Hercules szerveréről letölthető 6,9 MB-os file hamarosan helyből is vihető lesz.

Az általános (generic) és egyéb gyártóspcifikus driverekre várnunk kell még egy kicsit, mint ahogy a Windows 9x/ME és 2000 operációs rendszerekhez való csomagokra is. Sajnos úgy tűnik a Hercules megváltoztatta a telepítőprogramot, ez a csomag ugyanis már csak Hercules kártya alá hajlandó feltelepülni.

Egy kis csellel azonban szerencsével járhatunk, csak át kell nevezni a csomagot ZIP-re, kicsomagolni, majd a "drivers" könyvtárban lévő .inf file segítségével manuálisan fel lehet telepíteni az eszközkezelőből, ekkor már nincs hibaüzenet.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 1. 02:20

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.