:

Szerző: Bodnár Ádám

2002. február 22. 12:35

Két Microsoft Smartphone 2002 operációs rendszert használó mobiltelefont láthattak a 3GSM konferencia résztvevői

A Microsoft a cannes-i 3GSM konferencián mutatta be mobiltelefonokba szánt Smartphone 2002 operációs rendszerét. A vállalat a Texas Instrumentsszel karöltve egy referenciakészüléket is készített, ezen felül az angol Sendo is bemutatta a Smartphone 2002-re épülő mobiltelefonját, a Z100 modellt.

A Microsoft a cannes-i 3GSM konferencián mutatta be mobiltelefonokba szánt Smartphone 2002 operációs rendszerét. A vállalat a Texas Instrumentsszel karöltve egy referenciakészüléket is készített, ezen felül az angol Sendo is bemutatta a Smartphone 2002-re épülő mobiltelefonját, a Z100 modellt.


Sendo Z100

Korábban nagyobb gyártók, köztük a Samsung illetve a tajvani HTC -- számos Pocket PC kéziszámítógép eredeti (OEM) gyártója -- is jelezte, hogy készülékeiben támogatni fogja a Microsoft új szoftverét, azonban a várt termékbejelentések egyelőre elmaradtak. Ipari források ugyanakkor arról számolnak be, hogy a Pocket PC eszközök legnépszerűnbb gyártói, azaz a Compaq és a Hewlett-Packard tervez Smartphone 2002-alapú mobiltelefonokat.


Texas Instruments Smartphone

Egyelőre azonban Texas Instruments által készített referenciakészülék mellett be kell érjük a Sendo Z100 telefonnal, amely a második negyedév során kerül kereskedelmi forgalomba, várhatóan 400 dollár körüli áron.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.