:

Szerző: Bodnár Ádám

2002. február 14. 17:24

Hamisított Compaq hardvereket foglalt le a rendőrség szerda éjjel

[CNET] A Compaq Computer egyelőre fel nem becsült értékű hamisított számítógépalalkatrészt foglaltatott le szerda éjjel egy nagykereskedőnél.

[CNET] A Compaq Computer egyelőre fel nem becsült értékű hamisított számítógépalalkatrészt foglaltatott le szerda éjjel egy nagykereskedőnél.

A Hardware 4 Less nevű cég bowi (New Hampshire, USA) raktárában hamisított memóriamodulokon és merevlemezeken kívül Compaq matricákat, csomagolóanyagokat, felhasználói kézikönyveket és szoftverlicenc-nyomtatványokat is talált a rendőrség.

A szóban forgó hardvernagykereskedő, aki Compaq termékeken kívül Sun és IBM alkatrészekkel is foglalkozik, a "létező legalacsonyabb árakat" ajánlja weboldalán. A Hardware 4 Less egyelőre nem kommentálta az esetet.

A Compaq bejelentette, hogy több millió dollár büntetés kiszabását kéri a cégre hamis termékek gyártása és értékesítése miatt.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.