:

Szerző: Vörös Péter

2001. december 5. 12:17

Kína eltörli a telekommunikációs szektorban külföldi jelenlétet megtiltó törvényeket

Kína hamarosan eltörli azt a két törvényt, amely megtiltja a külföldi befektetéseket a telekommunikációs szektorban.

Kína hamarosan eltörli azt a két törvényt, amely megtiltja a külföldi befektetéseket a telekommunikációs szektorban.

Az információs ipari minisztérium szerint a december 11-én hatályba lépő intézkedés célja az, hogy az ország megfeleljen azoknak a piacnyitási kötelezettségeknek, amelyeket Kína a világkereskedelmi szervezetbe (WTO) történő belépéskor vállalt.

A most eltörlendő törvények 1993. szeptember 11-én ill. 1995. november 10-én léptek érvénybe. Mindkét törvény tiltotta a külföldi alapítású vállalatok, külföldi egyének, vállalatok és szervezetek számára a kínai telekommunikációs piacra történő belépést.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

6

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.