:

Szerző: Ady Krisztián

2000. március 4. 13:15

Sávszélesség

Egy érdekes témáról találhattok a VoodooExtreme oldalain értekezést, a 3D kártyák sávszélességéről van szó.

Egy érdekes témáról találhattok a VoodooExtreme oldalain értekezést, a 3D kártyák sávszélességéről van szó.
Érdemes megnézni, nagyon jó olvasmány. Ez a téma felettébb érdekes, ha figyelembe vesszük, hogy a GeForce (256bit) 2x akkora belső sávszélességgel rendelkezik mint a Savage2000 (128bit), ám lassabb nála nagy felbontásnál, és maximális minőségnél. Pontosan ott, ahol nagyon nagy szükség lenne minden plusz bitre. Akkor minek is az a 256bit???? Valami itt nem stimmel...:)
Ja, és ahol a hírt találtam: GXS.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.